Op zaterdag 12 april 2025 vond de eerste Algemene vergadering plaats onder leiding van het nieuwe bestuur. Bijna 100 leden woonden deze vergadering bij, een mooie opkomst.
Het eerste belangrijke punt op de agenda, was de verkiezing van Geert Quicken als bestuurslid Innovatie en Projecten. Hij werd voorgedragen als opvolger van Evelyn Dorssers die haar functie inmiddels heeft neergelegd. Geert brengt waardevolle expertise mee, dankzij zijn uitgebreide ervaring als projectleider voor complexe infrastructurele projecten.
Secretaris Jan Snoek gaf daarna een update over de opvolging van de adviezen van de Commissie van goede diensten. Een deel hiervan is inmiddels uitgevoerd. Het bestuur is nog bezig met de verdere uitwerking van andere punten zoals o.a. het strategisch beleid, de evaluatie van lopende projecten en het sponsor- en subsidiebeleid.
Penningmeester Marcel Kleinrouweler presenteerde vervolgens de jaarrekening van 2024. Hoewel het resultaat lager uitvalt dan vorig jaar, mogen we toch tevreden zijn. Niels Schoorlemmer, voorzitter van de Kascommissie, bevestigde de getrouwheid van de stukken en complimenteerde de penningmeester met het zorgvuldige financiële beheer.
Aan het eind van de vergadering werd afscheid genomen van drie vertrekkende bestuursleden: Jan-Willem Westra, Gerard Tummers en Thea Jedeloo. Aftredend bestuurslid Geert de Blécourt kon helaas niet aanwezig zijn. Voorzitter Guul Smeets bedankte hen voor hun jarenlange inzet en waardevolle bijdrage en overhandigde hen een mooie bos bloemen. De zaal beloonde hen met een hartelijk applaus.
De vergadering verliep in een positieve sfeer. De vragen vanuit de zaal weerspiegelden de betrokkenheid van de leden en hun vertrouwen in de richting die het nieuwe bestuur heeft gekozen.
Na afloop van de vergadering kreeg Piet Sanders het woord. Hij gaf een korte toelichting op het project Verenigingsgebouwen en bracht een beknopte update over stand van zaken.
De definitieve uitslag van de uitgebrachte stemmen ziet u in onderstaande tabel.