Algemene Ledenvergadering op 27 februari

Op zaterdagmorgen 27 februari 2016 is er weer een Algemene Ledenvergadering van Coöperatieve Vereniging Zuidenwind U.A.

 

Tijd: van 10.00 – 12.00 uur, met een broodje en soep na afloop

Locatie: Baexheimerhof te Baexem.

Adres: Baexheimerhof, Kerkstraat 1-A, 6095 BD Baexem, http://www.baexheimerhof.nl.

Bereikbaarheid: De locatie is goed per auto– en per OV bereikbaar lijn 182 en 176 (Veolia) vanaf station Roermond.

 

Goede start van de Coöperwiek in 2015

De Coöperwiek is klaar en maakt stroom. Dankzij jullie werk en investeringen is dit mogelijk geworden. De maanden november en december waren bijzonder goede windmaanden, dat geeft hoop voor de toekomst.  In december produceerde de molen 727.734 kWh. Daarmee komt de productie van vorig jaar sinds de start in september op 1.855.631 kWh stroom.  Wij kunnen het bewogen jaar 2015 afsluiten met een positief saldo en aan een nieuwe fase beginnen.

De cooperatie groeit…

De organisatie van onze vereniging begint vorm te krijgen, er is een nieuwe visie en er zijn plannen voor de toekomst. We willen natuurlijk eer windmolens bouwen. Dat gaat natuurlijk alleen met uw instemming en enthousiaste medewerking. We willen ook meer leden gaan werven voor Zuidenwind. Bij andere cooperaties is gebleken dat leden zelf de beste ledenwervers zijn. Daarom organiseren we een workshop ledenwerving voor al onze leden. U komt toch ook?

In ieder geval zullen we bespreken en besluiten over:

–         De jaarrekening 2015, de  Verlies en Winstrekening en de Balans

–         De uit te keren rente over 2015 op de leningen van de leden cf. Art. 19.8

–         De organisatie: bestuursvoordracht voor nieuwe bestuursleden

–         Berichten  uit de commissies

–         Workshop ledenwerving op 9 april, schrijf je nu in

–         Visie en plannen voor de toekomst: nieuwe windmolens en nieuwe duurzame projecten

 

Mocht u ook interesse hebben om de boeken te controleren: meldt u zich dan bij secretaris[at]zuidenwind.nl om deel uit te maken van de Kascommissie cf art. 19.4 van de statuten